Mesto rada: Bežanijska kosa

Opis poslova:

  • Priprema mesa I uslužno pečenje pri mesari na električnom roštilju

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Radno iskustvo minimum godinu dana

Nudi se:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja posle dva meseca
  • Početna zarada 45.000rsd
  • Radno vreme I smena od 07-15h, II smena od 14-22h
  • Jedan slobodan dan – nedelja ili ponedeljak
  • Obezbeđena obuka

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon poslodavca za bliže informacije: Duško Janković 064/1194995

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Roštilj majstor na električnom roštilju pri mesari   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 15 dana