Mesto rada: Čukarica, Beograd

Opis poslova:

  • traženje novih kupaca
  • briga o postojećim kupcima
  • razvijanje saradnje s novim kupcima
  • komunikacija sa kupcima (telefon, mail)
  • planiranje i provođenje prodajnih aktivnosti
  • odgovornost za realizaciju prodajnog plana, naplatu prodaje i
  • ostvarene troškove

Uslovi rada:

  • SSS
  • Poželjno iskustvo rada na sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru

Nudimo:

  • Osmočasovno radno vreme
  • Redovna primanja, stalni radni odnos sa prijavom po osnovu Ugovora o radu
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja i usavršvanja

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na

E-mail: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Referent prodaje   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola