Mesto rada: Hrvatska

Opšti uslovi rada su:

  • VSS, ugostiteljskog smera
  • Kandidat da nije osudjivan niti pod istragom
  • Da poseduje radno iskustvo na istim poslovima
  • Da ma aktivno znanje engleskog jezika, I još jednog jezika poželjno(nemački, ruski, italijanski)
  • Da je spremno za timski rad,komunikativnost,organizovanost u radu,spremno za smenski rad,kolegijalnost

Opis poslova:

  • Dodeljivanje soba gostima hotela
  • Evidencija osnovnih podataka o gostima
  • Evidencija o popunjenosti hotela i o planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju
  • Slanje potvrda o rezervaciji
  • Čuvanje ključeva hotelskih prostorija
  • Pružanje informacija o uslugama
  • Rad sa novcem, čekovima ili kreditnim karticama

Poslodavac obezbeđuje o svom trošku:

  • Smeštaj, minimum 2 obroka dnevno, prevoz od mesta rada do smeštaja i obratno ako je potrebno ukoliko nije u datom kompleksu
  • Osnovnu zaradu za 40 radnih sati 805evra, za 48 radnih sati 966evra ZA POZICIJU Recepcioner 1
  • Osnovnu zaradu za 40 radnih sati 671evra, za 48 radnih sati 805evra ZA POZICIJU Recepcioner 2
  • Izradu radnih dozvola i viza
  • Refundira dolaznu autobusku kartu
  • Obezbeđuje opremu za rad, lekarski pregled
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Redovnost zarade, uplata na račun
  • Sve regulative koje zakon zemlje rada propisuje
  • Isti radni status građana zemlje rada
  • Primaju se kandidati za rad na pasošima zemalja koje nisu u EU i sa EU dokumentima

Finalni odabir kandidata radiće poslodavac u direktnom razgovoru sa kandidatima koji če se obaviti u prvoj nedelji decembra meseca 2019. godine

Kandidati koji žele ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove za rad svoje prijave CV sa fotografijom mogu dostaviti lično na adresu Durmitoska 14 Beograd ili proslediti putem elektronske pošte.

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kadrova u smislu Zakona ozaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu.

E-mail andresa na koju se prosleđuaju prijave je

hr@partners-orka.co.rs

Za bliže informacije se mogu dobit na kontakt telefona

011/3611254

064/1260055

u peridou od 9-16h

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Recepcioneri (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Viša škola