Mesto rada: Beograd

Opis poslova:

  • Realizacija postavljenih ideja i planova iz oblasti uređenja I održavanja zelenih površina
  • Mašinsko košenje trave komunalnim traktorom, mašinsko sečenje busena
  • Rukovanje motornim trimerom, rukovanje i upravljanje građevinskim radnim mašinama i drugom opremom
  • Rad motornim makazama na rezanju žive ograde i estetskom oblikovanju šiblja
  • Rad motornom testerom na orezivanju i seči suvih stabala sa zemlje i na visini iz korpe-dizalice, kao i drugi poslovi iz oblasti rada na terenu uređenja , održavanja i izgradnje zelenih površina
  • Čišćenje snega
  • Pravilno rukovanje i upotreba alata i opreme koja mu je data na korišćenje
  • Odgovoran odnos i obaveza poštovanja svih preventivnih mera u vezi s bezbednošću i zdravljem na radu kao i zaštite životne sredine

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Najmanje osnovna škola
  • Vozačka dozvola B kategorije

Obezbeđuje se:

  • Plata 35.000- 40.000
  • Radno vreme 8-16h
  • Ugovor na određeno
  • Prijatna radna atmosfera

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011/2683-486 ili 060/33-13-666

oglas aktuelan 30 dana od dana postavke

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Radnik/ica na održavanju zelenih površina   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola