Mesto rada: Trzin, Slovenija

Potreban je veći broj izvršilaca posla-

Opis posla:

  • transport, sortiranje i utovar prljavog rublja
  • odvajanje, vešanje i raspoređivanje čistog rublja
  • dodavanje čistog rublja u različite mašine i aparate
  • ostali poslovi na različitim mašinama i aparatima
  • slaganje rublja na transportna kolica
  • vođenje evidencija

Uslovi rada:

  • posao u dve smene ( po potrebi se radi i u tri smene)
  • posao i subotom
  • minimalan broj radnih sati 176
  • mogućnost rada na više od minimalnog broja sati u skladu sa važedim zakonodavstvom ∙ primereno za žene i muškarce

Profil kandidata:

  • posedovanje pasoša Evropske Unije ili Slovenačke radne vize ( minim da je kandidat poseduje 1 godinu )
  • minimum osmogodišnje obrazovanje
  • savesnost, preciznost, ozbiljnost
  • spremnost za rad u inostranstvu na duži period

Nudimo:

  • redovno zaposlenje na neodređeno vreme u sređenom, uspešnom proizvodnom preduzeću
  • nadoknada za rad od 4 do 6 eur/h – neto
  • 25 % plaćen prekovremeni rad
  • 25 % plaćen rad noću
  • 50 % plaćeni državni praznici
  • Plaćen regres u skladu sa važećim zakonodavstvom
  • Plaćen godišnji odmor u skladu sa važećim zakonodavstvom
  • Obezbeđen smeštaj u privatnoj kući ili stanu za koji radnik plaća 100eur/na mesec. • obezbedjen prevoz do/sa posla
  • obezbeđen jedan topli obrok za vreme rada u fabrici
  • Slovensko zdravstveno i penziono osiguranje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Za više informacija pozovite :

0641260055

011 26 83 486

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Radnik u vešeraju (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola