Mesto rada: Stara Pazova- proizvodni pogon

Poželjno da kandidati koji konkurišu za posao budu iz okolnih mesta:

Stara Pazova, Batajnica, Šimanovci, Krnjiševci

Opis poslova:

  • Rad na presi za proizvodnju WC daski I poklopaca

Poslodavac obezbeđuje:

  • redovanu početnu zaradu od 50.000rsd plus troškovi prevoza
  • zavisno od norme, mogućnost veće zarade
  • zarada se isplaćuje svakog 7og u mesecu
  • siguran posao;
  • ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja;
  • dobri uslovi rada;
  • radno vreme u III smene, I smena 06-14h, II smena 14-22h, III smena 22-06h
  • nedelja neradni dan
  • godišnji odmor 2 puta godišnje po 10 dana, neradni državni praznici
  • obezbeđena HTZ oprema
  • Mogućnost organizovanog prevoza za radnike iz Beograda- Novog Beograda

Potrebni uslovi:

  • poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • radno iskustvo minimum dve godine na istim ili sličnim poslovima;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:*zaposlenje@partners-orka.co.rs*

Kontakt telefon poslodavca za bliže informacije:*060/3198285 Nebojša,*kontaktirati u periodu 09 - 17h

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Stara Pazova
Šimanovci

Pozicije posla

Radnik na presi za proizvodnju WC daski i poklopaca   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola