Potrebno je 20 izvršilaca posla

Mesto rada: Ljubljana i okolina (Slovenija)

Opis posla:

  • Polaganje podova: parket, laminat, vinil, PVC
  • Rad na pripremi poda do konačnog projekta

Mogu konkurisati kandidati:

  • Kandidati koji poseduju EU dokumenta - EU pasoš ,EU ličnu kartu ili slovenačku vizu
  • Kandidati iz zemalja koje nisu u EU/srpskI,bosanski, crnogorski i drugi pasoši

Uslovi rada:

  • Potrebno radno iskustvo na navedenim poslovima najmanje od 6 meseci (minimum) na istim poslovima podopolagača, parket, laminat.vinil, PVC podovi
  • SSS minimum 3 stepen stručne spreme
  • Kandidat da nije osudjivan niti pod istragom
  • Spremnost za timski rad
  • Spremnog za duži vremenski ostanak majmanje 6 meseci do 1 godine dana pa naviše

Obezbeđuje se:

  • Radno vreme: od 6h do 14h
  • Zarada: od 6 EUR neto na sat (zavisno od samostalnosti u radu)
  • Smeštaj obezbeđen
  • Stimulativno i redovno plaćanje
  • Mogućnost napredovanja
  • Izrada radnih dokumenta , viza i pratećih dokumenata
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Isti radni status građana zemlje zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

hr@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona.

Za više informacija pozovite:

064/1260055;

011 3611254

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Radnici za polaganje podova - Parketari   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola