Mesto rada: Granični prelaz Preševo, Vranje, Leskovac, Bujanovac

Broj izvršitelja: 4

Opis posla:

• Održavanje higijene i čišćenje prostora

• Naplata u javnim toaletima na graničnom prelazu Preševo

Uslovi:

• Nije potrebno radno iskustvo

Poslodavac obezbeđuje:

• Ugovor o delu sa tendecijom na Ugovor o radu

• Prevoz iz Vranja

• Rad: 1 dan prva smena, 1 dan druga smena i 2 slobodna dana

• Zarada od 220 din po satu

• Bezbednost, zdravlje i oprema na radu

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na kontakt telefon poslodavca:

065 9395000

ili popuniti formular na našem sajtu, na sledećem linku:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Bujanovac
Vranje
Leskovac
Preševo

Pozicije posla

Radnici za održavanje higijene prostora (m/ž)   4

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Osnovna škola