Mesto rada: Inđija, Srbija

Opis posla koji kandidat obavlja:

  • Priprema sastojke koji ulaze u sastav proizvoda;
  • Prati proces mešanja u mikseru;
  • Doprema minerale (premikse) od silosa do multifilera;
  • Prati postupak doziranja (punjenja) sadržaja u konzerve i zatvaranje konzervi;
  • Raspakuje ambalažni materijal i priprema za punjenje;
  • Radi na održavanju mašina i njihovom čišćenju;
  • Održava svoje radno okruženje urednim i čistim;
  • Vrši uklanjanje, pravilno sortiranje i odlaganje ambalažnog otpada;

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema (IV/III SSS), bez ograničenja na vrstu;
  • Timski rad;
  • Smenski rad;
  • Izražena fleksibilnost, sposobnost rada pod pritiskom i obavljanja više poslova paralelno;
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika;

Poslodavac obezbeđuje:

  • Smeštaj za kandidate koji nemaju mesto stanovanja u Inđiji
  • Zarada od 40.000 neto
  • Plaćen prevoz
  • Topli obrok + regres

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije:

060 668 89 05 (tel/viber); 011/2683486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Inđija

Radnici u proizvodnji hrane i opreme za kućne ljubimce (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 16 dana