Mesto rada: Novi Beograd (kod TC Piramida)

Opis posla:

  • Pravljenje soseva i filovanje
  • Radnici u kuhinji u pripremi hrane – paste, obrok salate, roštilj
  • Održavanje higijene kuhinje i svog pribora potrebnog za rad

Uslovi rada:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo ne i neophodno

Obezbeđeno:

  • Redovna zarada – do 60 hilj. dinara, u zavisnosti od iskustva i zalaganja na radu
  • Topli obrok
  • Oprema za rad
  • Radno vreme 8h-24h, rad u dve smene
  • Ugovor sa tendencijom stalnog zaposlenja

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju i propratno pismo mogu proslediti na e-mail adresu:

balkanikapizzabar@gmail.com

Telefon:

069/5331 736

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Radnici u kuhinji, kuvari, pizza majstori sa iskustvom ili bez iskustva (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola