Beograd, Dobanovci

Opis posla:

  • Poslovi obezbeđenja vila, poslovnih prostora i javnih ustanova

Uslovi rada:

  • SSS
  • Poželjno posedovanje licence za rad na poslovima obezbeđenja
  • Radno iskustvo na poslovima obezbeđenja od minimum godinu dana

Obezbeđuje se:

  • Radno vreme turnus ili 8 sati, smenski rad zavisno od objekta, iskustva i stručnosti
  • Zarada u dogovoru sa poslodavcem
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme

Napomena:

  • Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

E-mail: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograda radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Za više informacija pozovite: 061/1660430

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Radnici obezbeđenja sa licencom i bez licence (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 12 dana