Mesto rada: Beograd

Uslovi za kandidate su sledeći:

  • Zdravstvena sposobnost za rad,
  • Pedantnost, preciznost, spretnost,
  • Prednost je iskustvo na istim i sličnim poslovima,
  • Spremnost za rad na terenu
  • Stručna sprema: minimalno I stepen

Opis posla:

  • Bisanje i mopiranje podnih površina,
  • Brisanje i pranje lifta,
  • Uklanjanje paučina,
  • Brisnaje i pranje staklenih površina,
  • Uklanjanje nalepnica sa zidnih površina,
  • Rad po nalogu nadređenih,
  • Vodi denvnik čišćenja po objektima,

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja,
  • Radno vreme 8h i rad subotom;
  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju i u kompaniji sa tradicijom, koja se konstantno razvija;
  • Dobre uslove i zaradu;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: berzaposlova@partners-orka.co.rs

Telefon:

064/126 00 55

011/2683 486

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Beograd

Radnici na održavanju higijene stambenih i poslovnih objekata (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola