Kumodraž, Beograd

Opis posla:

  • Rad na mašinama za izradu koverata
  • Štelovanje kovertnih mašina na određeni format koverte
  • Održavanje mašina za izradu koverata

Uslovi rada:

  • SSS
  • Radno iskustvo na navedenim poslovima je poželjno, ali nije neophodno
  • Prednost kandidatima muškog pola zbog težine posla

Obezbeđuje se:

  • Radno vreme 2 smene po 7h (pre podne i popodne; ponedeljak-subota (40 sati nedeljno))
  • Početna zarada: 45.000 dinara (sa tendencijom povećanja)
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

E-mail ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Za više informacija pozovite: 011 246 61 31 (Snežana)

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Radnici na mašinama za proizvodnju koverata (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 12 dana