Lokacija posla: Beograd, Smederevo i Šabac

OPIS POSLA:

  • Rad sa kupcima,
  • Sortiranje i klasifikacija knjiga;
  • Rad na kasi;
  • Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju određene knjige;
  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju knjiga;

POTREBNE KVALIFIKACIJE:

  • SSS-VSS,
  • Obavezno poznavanje savremene književnosti;
  • Komunikativnost;
  • Ljubaznost i prijatan pristup kupcu;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Znanje rada na računaru;

USLOVI RADA:

  • Smenski rad;
  • Radno vreme 40 časova nedeljno,
  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja;
  • Zarada srazmerna radnom iskustvu i stručnosti;

Kandidati koji CV sa fotografijom prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

berzaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd, radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

oglas važi 30 dana od dana postavke.

Gradovi
Beograd
Smederevo
Šabac

Pozicije posla

Prodavac/Prodavačica knjiga u knjižari Delfin   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola