Mesto rada: Novi Beograd i aerodrom Nikola Tesla

Opis poslova:

  • prodaja robe i usluga prema potrošačima
  • rad na fiskalnoj kasi
  • održavanje urednosti radnog prostora
  • druga zaduženja po nalogu nadređenog

Uslovi:

  • SSS
  • poželjno, ali nije neophodno radno iskustvo u prodaji
  • ljubaznost, pedantnost i efikasnost u radu
  • spremnost za rad u smenama

Nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Radno vreme: smenski rad
  • Zarada: u dogovoru sa poslodavcem
  • Mogućnost napredovanja
  • Obuke i usavršavanja
  • Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se
  • njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
  • kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na:

E-mail: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon u

periodu od 9-16h:

060 33 13 666

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Prodavac/ica Hleb&Kifle   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola