Lokacija rada: Dorćol, Novi Beograd

Opis posla:

  • Primanje i izdavanje porudžbina
  • Prodaja i usluživanje mušterija
  • Završna dekoracija torti šlagom (obuka)

Uslovi rada:

  • SSS
  • Poželjno, ali nije neophodno iskustvo rada na navedenim poslovima

Obezbeđuje se:

  • Ugovor o radu na određeno
  • Početna zarada: 34.000 dinara do 40.000 dinara
  • Radno vreme: 2 smene (09-17h; 13-21h), nedelja slobodna
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Rad u prijatnom okruženju

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

E-mail: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Za više informacija pozovite: 0603313666

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Prodavac/čica u poslastičarnici   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola