Mesto rada: Više lokacija (Banjica, Vidikovac)

Opis poslova:

  • Pretežno rad na kasi
  • Briga o prijemu, skladištenju, izlaganju, održavanju i razvrstavanju proizvoda
  • Briga o trajnosti i ispravnosti proizvoda
  • Briga o tačnosti istaknutih cena i njihova primena
  • Direktno posluživanje i pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda
  •  Ostala zaduženja po nalogu nadređenog

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada u prodaji, poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Ljubaznost, pedantnost, urednost, brzina u radu

Nudi se:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom na neodređeno vreme;
  • Zarada od 37.000,00 dinara
  • Osmočasovno radno vreme- samo prva smena
  • Obezbeđena obuka

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

011/2683-486

ili

060/32-999-34

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Prodavac/čica - Kasir/ka   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola