Mesto rada: Beograd, više lokacija

Opis poslova:

  • Prodaja pizza, burgera, palačinki, salata, sladoleda I ostalih proizvoda
  • Rad na kasi
  • Pomoćni poslovi u pripremi hrane u kuhinji

Uslovi rada su:

  • Plata od 40.000-55.000 dinara
  • Prijava
  • Topli obrok
  • Poželjno iskustvo, ali nije neophodno, obezbeđena obuka od strane poslodavca

Napomena:

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Želiš dinamičan posao? Voliš da radiš sa ljudima? Dobro se snalaziš u kuhinji?

Postani deo Caribic tima!

Razgovori za posao održavaju se:

U Beogradu: Ponedeljkom, sredom i petkom od 17h u TC Delta City i TC Stadion.

Informacije na telefon:

063 115 04 81

Prijave slati na E-mail:

zaposlenje.beograd@caribic.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Prodavac i Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola