Potrebno više izvršilaca posla-

Mesto rada: Beograd

Za lica iz unutrašnjosti, smeštaj i hrana obezbeđeni.

Opis posla:

  • Obavljanje poslova vezanih za izvođenje radova u okviru niskogradnje
  • Organizuje rad i rukovodi realizacijom izgradnje na gradilištu
  • Samostalno vođenje građevinske dokumentacije, građevinskog dnevnika i građevinske knjige
  • Trebovanje materijala i kontrola utroška materijala
  • Kontroliše kvalitet izvršenih radova, materijala koji se ugrađuje, rad i disciplinu na gradilištu
  • Neposredan kontakt sa investitorima i nadzornim organima

Uslovi:

  • Od IV do VII stepena stručne spreme građevinske ili geodetske struke
  • Poželjno aktivno radno iskustvo na poslovima vođenja gradilišta
  • Poznavanje zakonskih propisa vezanih za izvođenje radova
  • Odlične organizacione i komunikacione veštine
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Od kandidata očekujemo:

  • Izvrsne organizacione sposobnosti
  • Inicijativu i brzo rešavanje problema
  • Istrajnost u ostvarenju zadatih ciljeva
  • Fleksibilnost i brzo prilagođavanje promenama
  • Razvijene komunikacijske veštine
  • Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Poslovođa/šef gradilišta m/ž   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet