Mesto rada: Ostrvo Lastovo, Hrvatska, Hotel sa 5 zvezdica

Opis posla:

  • Pomoćni poslovi u kuhinji (sekcanje,
  • pakovanje i ostalo)

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo na poslovima pomoćnog radnika u kuhinji
  • Mogu konkurisati kandidati sa srpskim papirima, non EU ili
  • EU papirima *za kandidate bez EU dokumenata poslodavac radi
  • radnu dozvolu

Obezbeđujemo:

  • Zaradu od 800 EUR
  • Smeštaj (dvokrevetne sobe u hotelu (stari nameštaj))
  • Hrana
  • Ugovor o radu na 90 dana
  • Putni troškovi dolaska i povratka (autobus Beograd - Split i
  • trajekt Split - Lastovo )
  • Izrada radnih dozvola o trošku poslodavca
  • Oprema za rad

Kandidati koji su zainteresovani i koji ispunjavaju navedene kriterijume mogu se prijaviti slanjem CV putem elektronske pošte:

E-mail za slanje prijave:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prodeledjivanje kadrova u smislu Zakona ozaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu.

Oglas je aktuelan do popune.

Za sve informacije i prijave možete kontaktirati na tel. 060 668 89 05

Usluge agencije za besplatne za kandidate koji potražuju zaposlenje.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Pomoćni radnik u kuhinji za Lastovo (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola