Lokacija rada: Voždovac, Beograd

Opis posla:

  • Pomoćni poslovi glavnom kuvaru u pripremi jela
  • Seckanje
  • Pakovanje
  • Ostali pomoćni poslovi u kuhinji
  • Priprema domaće hrane za članove doma

Uslovi rada:

  • SSS
  • Poželjno, ali nije neophodno iskustvo rada u kuhinji

Obezbeđuje se:

  • Prijava radnog odnosa
  • Početna zarada: 35.000 dinara
  • Radno vreme: 07-14h (ponedeljak slobodan)

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

E-mail: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Za više informacija pozovite: 0603313666

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Pomoćni kuvar/ica u domu za stara lica   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 14 dana