Mesto rada: Kranj, Slovenija

Broj izvršilaca: 1

Opis posla:

  • Pletenje na mašinama marke STOLL
  • Izrada zimskih kapa, džempera, jakni i maski
  • Rad u skladu sa instrukcijama poslodavca

Uslovi rada:

  • Srednji stepen stručne spreme
  • Obavezno radno iskustvo, minimun 3 godine
  • Prednost imaju kandidati sa posznavanjemprograma za pletenje SIRIX i M1
  • Važeći pasoš Republike Srbije ili neke od zemalja EU

Kompanija obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na godinu dana, kasnije na neodređeno vreme
  • Probni rad od 3 meseca
  • Početnu zaradu od 1100 eura za samostalnog pletača + bonusi
  • Radno vreme od ponedeljka do petka, osmočasovno radno vreme
  • Kolektivni godišnji odmor 3 puta godišnje
  • Izrada viza i radnih papira o trošku poslodavca
  • Lekarski pregled
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Pomoć u pronalaženju samostalnog smeštaja

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu proslediti svoju radnu biografiju na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Za vise informacija, kandidati nam se mogu obratiti putem telefona:

+381 60 33 13 666 (viber/telefon)

+381 11 26 83 486

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Pletač u proizvodnji m/ž   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola