Mesto rada: Užice, Kremna

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu
  • Dnevnicu u visini od 230 do 300 dinara/h u zavisnosti od radnog iskustva
  • Obezbeđen smeštaj
  • Obezbeđen obrok
  • Radno vreme od 06 do 16h/ Pon-Subota
  • Nedelja - slobodan dan
  • Obezbeđena HTZ oprema za rad

Potrebni uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Obezbeđena obuka za lica koja nemaju radnog iskustva

Opis posla:

  • Fizički poslovi, obrada I rezanje drveta, rad sa novim mašinama
  • Čišćenje mašine posle završenog posla

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon poslodavca za bliže informacije:

064/1260055 (viber)

011/2683486

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Užice

Pozicije posla

Osoba za rad u pilani (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Osnovna škola