Mesto zaposlenja: Dunakiliti, Mađarska

Opis posla:

  • Proizvodnja cevi od metala i plastike
  • Montaža i pakovanje cevi za gorivo
  • Rad u stajaćem položaju

Uslovi neophodni za rad:

  • Minimalno obrazovanje – OŠ
  • Visok nivo koncentracije
  • Radno iskustvo nije neophodno
  • Uverenje o neosuđivanosti
  • Uspešno položen test manuelne sposobnosti
  • Važeći pasoš Republike Srbije ili neke od zemalja EU

Nudi se:

  • Stimulativna zarada od 450 do 570eur
  • Bonusi za prekovremeni rad
  • Osmočasovno radno vreme, podeljeno u tri smene: 6-14h / 14-22h / 22-06h
  • Ugovor o radu
  • Izrada viza i radnih papira
  • Oprema za rad
  • Lekarski pregled
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Obezbeđen prevoz iz Srbije do mesta rada
  • Obezbeđen i plaćen smeštaj
  • Isti tretman radnika kao radnika zemlje zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Za više informacija pozovite :

060 33 13 666

011 36 11 254

ili dođite lično na adresu Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Mađarska - Svi gradovi

Pozicije posla

Operateri/montažeri u proizvodnji (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola