Mesto rada: Novi Beograd

Opis posla:

  • Promovisanje luksuzne linije proizvoda namenjenih za negu kose, lica i tela klijentima u okviru beauty studija
  • Rad u call centru
  • Aktivan pristup dužnostima
  • Pozivanje i zakazivanje termina

Potrebni uslovi:

  • SSS - VSS
  • Komunikativnost, takmičarski duh i entuzijazam
  • Sklonost ka radu u timu i postizanju rezultata
  • Poznavanje rada na računaru (MS office)
  • Poželjno ali nije neophodno iskustvo u prodaji, telemarketingu ili rad u call centru

Možemo Vam ponuditi:

  • Rad u luksuzno opremljenom studiju
  • Mogućnost napredovanja u zemlji i inostranstvu
  • Stimulativnu zaradu
  • Napredna znanja iz oblasti prodaje i telemarketinga uz konstantnu obuku
  • Obezbeđena obuka

Napomena:

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na e-mail:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije na kontakt telefone:

060/32-999-34

011/26 83 486

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Operater / Savetnik u telemarketingu (m/ž)   1

Kategorije
  • Marketing i PR
  • Prodaja i trgovina
  • Telekomunikacije
Obrazovanje
  • Srednja škola