Mesto rada: Beograd, Novi Beograd

Opis poslova:

  • Programiranje i upravljanje CNC glodalicom (tiplerica)
  • Mašinska obrada (dorada) na specijalizovanim aluminijumskim profilima

Uslovi:

  • poznavanje rada na CNC mašinama
  • poznavanje softvera za upravljanje (autocad)
  • Lica sa završenim srednjim obrazovanjem

PREDNOST:

  • lica koja imaju iskustvo na istim ili sličnim poziicjama
  • Lice da nije krivično osuđivano, niti u sudskom procesu

Nudimo:

  • Osmočasovno radno vreme
  • Redovna primanja, stalni radni odnos sa prijavom po osnovu Ugovora o radu-
  • Rad u dinamičnom okruženju-
  • Mogućnost napredovanja i usavršvanja

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati naE-mail: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon u periodu od 9-16h:060 33 13 666 oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Operater na CNC mašinama   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola