Mesto rada: Beograd, Banjica, Voždovac

Opis posla:

  • Stara se o svakodnevnim potrebama odraslih i starijih lica i obezbeđuje im pomoć
  • Servisiranje i posluživanje hrane, briga i nega korisnika doma
  • Pomoć u organizovanju socijalnih, kulturno-zabavnih aktivnosti korisnika doma

Uslovi neophodni za rad:

  • Osnovna škola /SSS/ VS
  • Prednost radno iskusto i medicinska škola ani nije odlućujući faktor zapooslenja
  • Poželjno je da kandidati imaju mesto stanovanja u blizini doma zbog dužine rada ali nije preovađujući faktor zaposlenja
  • Visok nivo posvećenosti i odgovornosti

Poslodavac obezbeđuje:

  • Stalno zaposljenje, ugovor o radu
  • Redovnost isplate zarade
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Rad od 12 sati svaki drugi dan /15 radnih dana u mesecu
  • Rad u profesionalnom timu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu kontaktirati broj telefona:

060 3299934 ili proslediti svoj CV na mejl: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Negovatelj/ica   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
Obrazovanje
  • Viša škola