Mesto rada: Terenski rad (gradilišta su u Beogradu)

Opis poslova:

  • Montiranje skele na gradilištu

Uslovi rada:

  • Kandidat koji se ne plaši visine zbog prirode posla
  • Poželjno radno iskustvo na navedenom poslu
  • SSS

Nudimo:

  • Radno vreme: 160 sati + po potrebi subota i prekovremeni sati
  • Zarada: 300-500 dinara na sat
  • Ugovor o radu na 6 meseci sa mogućnošću produženja na duži vremenski period

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na E-mail: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon u

periodu od 9-16h: 060 33 13 666

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Monter skele   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola