Uslovi:

  • Minimalno IV stepen obrazovanja.
  • Potrebna vozačka dozvola B kategorije.
  • Poželjno iskustvo na poslovima u proizvodnji (nije obavezno).
  • Opšta zdravstvena sposobnost.

Zaduženja:

  • Rukovanje ručnim alatom.
  • Rad na mašinama za proizvodnju stolarije. Obavljanje radnih zadataka u skladu sa standardima kvaliteta i bezbednosti na radu.
  • Praćenje kvaliteta izvršenog posla.
  • Montažu izrađene stolarije.
  • Montažu bankomata po ugrađenoj stolariji.

Profil kandidata kojeg tražimo:

  • Samostalan i rad u timu
  • Dobra komunikacija sa saradnicima
  • Odgovornost u realizaciji projektnih zadataka
  • Posvećenost i preciznost u radu

Nudimo:

  • Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Obezbeđen smeštaj i ishrana na terenu
  • Stalni radni odnos

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

ili pozvati na broj telefona:

+ 381 60 66 88 905

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dane objave

Gradovi
Kruševac

Montažer PVC i ALU stolarije i bankomata sa B kategorijom   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola