Mesto rada: Više lokacija (Voždovac- radnja, Surčin- proizvodnja)

Opis poslova:

  • Poručivanje, prijem i kontrola mesa i mesnih prerađevina;
  • Pandlovanje i konfekcija mesa za dalju prodaju;
  • Pakovanje i prodaja mesa i prerađevina od mesa;
  • Obezbeđivanje stručnog smeštaja svežeg mesa i mesnih prerađevina u rashladne komore i prodajne vitrine;
  • Briga o ispravnosti mesa i prerađevina od mesa
  • Stara se o sprovođenju higijensko tehničkih mera

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Obavezno radno iskustvo od 3 do 5 godina

Nudi se:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme;
  • Zarada srazmerna radnom iskustvu- od 55.000 do 70.000 dinara
  • Osmočasovno radno vreme
  • Obezbeđena obuka

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

011/2683-486

ili

060/32-999-34

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Mesari za rad u radnji i proizvodnji (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Poslovi u proizvodnji
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola