Potreban veći broj izvršilaca

Mesto rada: Nemačka, više lokacija

Opis posla:

  • Priprema i serviranje mesa pri mesari
  • Pripremanje svežeg mesa za prodaju i konzerviranje mesa
  • Pravljenje različitih trajnih i polutrajnih suhomesnatih proizvoda
  • Održavanje čistoće radnog mesta i radnog okruženja
  • Poštovanje propisa o kvalitetu i pridržavanje mera o bezbednosti i zdravlјu na radu

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Srednji stepen stručne spreme
  • Obavezno radno iskustvo – minimum 2 godine
  • Obavezno posedovanje važećeg pasoša ili lične karte EU
  • Potrebno znanje nemačkog jezika A1

Poslodavac o svom trošku obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme (godinu dana) sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Puno radno vreme
  • Stimulativna početna zarada od 11 evra neto po satu
  • Obezbeđena oprema za rad
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Obezbeđen smeštaj i prevoz od mesta stanovanja do mesta rada o trošku poslodavca
  • Lekarski pregled kandidata

Kandidati koji ispunjavaju uslove za rad i zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja svoju radnu biografiju mogu poslati na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni za bliže informacije:

+381 60 33 13 666

+381 11 26 83 486

Internet stranica :

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Mesari m/ž   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola