Mesto rada: Bežanijska kosa

Opis poslova:

  • Poručivanje, prijem i kontrola mesa i mesnih prerađevina
  • Pandlovanje i konfekcija mesa za dalju prodaju
  • Pakovanje i prodaja mesa i prerađevina od mesa
  • Obezbeđivanje stručnog smeštaja svežeg mesa i mesnih prerađevina u rashladne komore i prodajne vitrine
  • Briga o ispravnosti mesa i prerađevina od mesa
  • Stara se o sprovođenju higijensko tehničkih mera

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Radno iskustvo minimum godinu dana

Nudi se:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja posle dva meseca
  • Početna zarada 75.000rsd plus bonusi
  • Radno vreme od 07-17h
  • Jedan slobodan dan –utorak ili četvrtak
  • Obezbeđena obuka

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon poslodavca za bliže informacije:

Duško Janković

064/1194995

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Mesar / Prodavac u mesari (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola