Mesto rada: Bežanijska kosa

Opis poslova:

  • Poručivanje, prijem i kontrola mesa i mesnih prerađevina;

  • Pandlovanje i konfekcija mesa za dalju prodaju
  • Pakovanje i prodaja mesa i prerađevina od mesa
  • Obezbeđivanje stručnog smeštaja svežeg mesa i mesnih prerađevina u rashladne komore i prodajne vitrine
  • Briga o ispravnosti mesa i prerađevina od mesa
  • Stara se o sprovođenju higijensko tehničkih mera

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Obavezno radno iskustvo od 3 do 5 godina

Nudi se:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme;
  • Početna zarada od 60.000 dinara do 70.000 dinara plus bonusi
  • Osmočasovno radno vreme 7-15:30h
  • Jedan slobodan dan- nedelja
  • Obezbeđena obuka za lica bez radnog iskustva

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

011/2683-486

ili

060/32-999-34

Kontakt telefon poslodavca za bliže informacije: Duško Janković 064/1194995

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Mesar (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola