-veći broj izvršilaca-

Mesto rada: Celjske mesnine d.o.o., Cesta v Trnovlje 17, 3000 Celje, Slovenija

Opis posla:

  • Rad na liniji,
  • Sečenje i obrada mesa,
  • Izlaganje suhomesnatih proizvoda,
  • Klasifikacija i sortiranje mesa za mesne proizvode,
  • Održavanje higijene radnog prostora

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • SSS
  • Iskustvo u poslu minimum dve godine
  • Samostalnost u radu

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme,
  • Izradu radne vize za kandidate koji ne poseduju EU pasoš!
  • Poslodavac obezbeđuje smeštaj koji plaća radnik,
  • Visokokotirajuću zaradu srazmernu radnom iskustvu,
  • Sve benefite iz radnog odnosa I u skladu sa Zakonom o radu,
  • Bezbednost I zdravlje na radu,
  • Opremu za rad.

Kontakt telefon poslodavca za sve informacije:

0038634255258

rok.brisnik@celjske-mesnine.si

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Mesar (m/ž)   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola