( prodaja pneumatika za motorna vozila)*

Mesto rada: Novi Sad I okolina

Opis poslova:

  • Poseta potencijalnih i postojećih kupaca
  • Primanje narudžbina
  • Rešavanje problema i prigovora kupaca
  • Pružanje informacija kupcima
  • Održavanje kontakta sa klijentom
  • Ugovaranje novih poslova
  • Analiza statističkih podataka
  • Priprema izveštaja
  • Administrativni poslovi
  • Proučavanje literature o proizvodima
  • Praćenje tržišta
  • Praćenje poslovanja konkurenata

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • SSS- VSS (ekonomskog, trgovačkog, saobraćajnog, tehničkog usmerenja)*
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač) – obezbeđeno vozio firme*
  • Usmerenost na ciljeve
  • Mogućnost samostalnog i timskog rada
  • Veštine prezentacije
  • Sposobnost efikasnog rešavanja problema
  • Poznavanje proizvoda
  • Sklonost ka putovanjima
  • Poznavanje lokalnog tržišta
  • Poznavanje engleskog jezika I rada na računaru

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu
  • Visoko kotirajuću zaradu 70.000 dinara plus bonusi
  • Vozilo firme

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni:

0641260055

011 26 83 486

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.

Oglas je aktivan 30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Menadžer prodaje – trgovački putnik   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 23 dana