Lokacija rada: Vožovac i Zemun, Beograd (2 doma su u pitanju)

Opis Posla

  • sprovođenje terapije
  • nega pacijenta (korisnika doma)
  • davanje injekcija
  • uzimanje uzoraka za analizu

Uslovi Rada

  • SSS
  • Minimum 6 meseci radnog iskustva na poslovima medicinske sestre

Nudi Se

  • Prijava radnog odnosa
  • Radno vreme: turnus (rad u smenama u 3 smene)
  • Visokokotirajuća zarada u dogovoru sa poslodavcem

Napomena

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

office@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Za više informacija pozovite: 060 33 13 666

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Medicinska sestra/Tehničar u domu za stara lica   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola