Mesto rada: Torlački Vis 1A, Voždovac- Beograd

Opis posla:

  • nega pacijenta(korisnika doma)
  • sprovođenje terapije
  • davanje injekcija
  • uzimanje uzoraka za analizu
  • ostali poslovi iz domena stručnog obrazovanja

Uslovi rada:

  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudi se:

  • Prijava radnog odnosa, Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Ostali benefiti iz radnog odnosa (torškovi prevoza)
  • Smesnki rad: 24h rada- dva slobodna dana
  • Zarada u dogovoru sa poslodavcem

Napomena

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Za više informacija kontakt telefon poslodavca :

011/3941-132 064/64-21-913

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Medicinska sestra/tehničar   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola