Mesto rada: Slovenija

Opis posla:

  • Tehničko crtanje I konstruisanje
  • Skiciranje I odrđivanje konačnog oblika elementa mašine
  • Provera kvaliteta i funkcije gotovog proizvoda

Uslovi:

  • SSS ili VSS – mašinskog usmerenja
  • Minimum 2 godine radnog iskustva u crtanju metalnih i alu elemenata
  • Obavezno poznavanje rada u programima SolidWorks i AutoCad
  • Obavezno posedovanje važećeg pasoša Republike Srbije
  • Prednost imaju kandidati sa pasošem ili ličnom kartom neke od zemalja EU

Obezbeđuje se:

  • Stimulativna zarada
  • Radno vreme od 08h do 16h
  • Vikend slobodan
  • Ugovor o radu na određeno sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Obezbeđen smeštaj
  • Izrada radnih papira i viza
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Lekarski pregled
  • Rad u stručnom i dinamičnom timu
  • Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu proslediti svoju radnu biografiju na engleskom jeziku na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Za vise informacija, kanidati nam se mogu obratiti putem telefona:

060 33 13 666

011 36 11 254

ili doći na adresu:

Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Mašinski inženjer/tehničar za tehničko konstruisanje (m/ž)   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet