Mesto zaposlenja: Smederevo-Železara

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme – diplomirani mašinski inženjer
  • Aktivan vozač- posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Sigurnost i samostalnost u radu
  • Radno iskustvo u izvođenju radova (poželjno radno iskustvo u montaži čeličnih konstrukcija)
  • Znanje engeskog jezika
  • Rad na računaru (MS Office, AutoCAD)

Opis posla:

  • Statistička i dinamička analiza mehaničkih konstrukcija
  • Sprovođenje eksperimentalne analize naprezanja
  • Planiranje, rukovođenje i nadgledanje izrade mašina i postrojenja
  • Sistemsko ispitivanje proizvedenih komponenata
  • Organizovanje održavanja i remontnog obnavljanja mašine
  • Utvrđivanje kvarova i nadgledanje servisne intervencije
  • Projektovanje alata i procedura proizvodnje

Poslodavac obezbeđuje:

  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Radno vreme od 8časova dnevno
  • Ugovor o radu
  • Lekarski pregled
  • Opremu za rad
  • Visokokotirajuću zaradu srazmernu radnom iskustvu
  • Smeštaj za lica koja nisu iz Smedereva i okoline
  • Ishranu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografije mogu proslediti na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije:

+38160-32-999-34

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Smederevo

Pozicije posla

Mašinski inženjer (m/ž)   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet