Mesto rada: Altina

Opis posla:

  • Prijem robe u magacin
  • Kontrolisanje kvantiteta primljenje robe
  • Vođenje evidencije o prijemu
  • Briga o postojećoj robi u magacinu
  • Vršenje popisa robe, utovar i istovar robe
  • Održavanje magacinskog prostora i pakovanje robe

Uslovi:

  • Od NK do SSS mogu konkurisati i kandidati b ez iskustva
  • Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom rada u magacinu

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu i svi benefiti iz radnog odnosa
  • Poćetnu mesečnu zaradu od 55000 do 75000rsd zavisno od radnog iskuatva i stručnosti, zalaganja
  • Radno vreme od 08 do 17h
  • Radno vrme subotom od8-14h
  • Nedelja je slobodan dan
  • Zaposlenje na duži vremenski period
  • Rad u prijatnom i profesionalnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon:

011/2683486 064/1260055

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo tamo gde ispunjavaju uslove konkursa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Magacioner   10

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola