Mesto rada: Dobanovci

Opis posla:

  • Primanje narudžbina, pravljenje dokumentacije, odvajanje i deklarisanje robe, pakovanje robe, pravljenje pozivnica i slanje brzom poštom, vođenje specifikacije komisioniranja
  • Istovar (uskladištenje), pretovari, utovari (i skladištenje)
  • Komisioniranje robe komitenata
  • Vrši sravnjivanje robe (koletarna i stavčana) po fakturi odnosno CMR-u
  • Vrši elektronsko vođenje magacinske knjige
  • Obeležavanje i pregledanje magacina
  • Vrši deklarisanje artikala
  • Vrši ručno vođenje knjige izvršenih manipulacija za pošiljke koje se razvoze i pretovaraju, za treća lica

Potrebni uslovi:

  • Minimum SSS
  • Iskustvo rada u magacinu – poželjno
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije – poželjno
  • Predstavlja prednost kandidati zbog blizina rada i uslova rada iz okoline (Surčin, Dobanovci, Šimanovci, Ugrinovci, Krnješevci, Batajnica i Novi Beograd )

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs ili pozvati na broj telefona: + 381 60 329 99 34

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dane objave

Agenciske usluge su besplatne za kandidate.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Magacioner   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 21 dana