Mesto rada: Slovenija – detašman - Nemačka

Opis posla:

  • Montaža i izrada drvenih elemenata enterijera na luksuznim brodovima i jahtama
  • Sprovođenje radnih postupaka za stolare i montere i drugih radova u skladu sa uputstvom za rad, poznavanje izrade po nacrtima
  • Rad sa ručnim alatima

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Radno iskustvo minimum 3 godine na poslovima proizvodnje i montaže drvenih elemenata, obloga, pregrada i enterijera
  • SSS – tehničkog usmerenja za rad u drvnoj industriji KV STOLAR
  • Obavezno govorno znanje engleskog jezika
  • Prednost imaju kandidati sa osnovnim znanjem nemačkog jezika
  • Posedovanje važećeg pasoša Republike Srbije i uverenje o neosuđivanosti
  • Prednosti imaju kandidati sa pasošem ili ličnom kartom neke od zemalja EU
  • Preciznost i odgovornost

Poslodavac o svom trošku obezbeđuje:

  • Neto zaradu od 10 do 15 evra po satu u zavisnosti od iskustva i stručnosti radnika
  • Ugovor o radu na godinu dana / probni rad u trajanju od 30 dana
  • Mogućnost povratka kući na osam dana nakon 3 nedelje rada
  • Smeštaj, prevoz iz Slovenije do Nemačke kao i povratak
  • Izradu viza i radnih dozvola
  • Lekarski pregled
  • Bezbednost i zdravlje na radu

Planiran odlazak na rad nakon 90 dana od dana podnošenja dokumentacije za vizu i izradu radnih dozvola (viza 60 dana i detašmanska viza 30 dana). Za kandidate koji poseduju EU dokumenta odlazak se organizuje u junu 2020 godine.

Kandidati koji ispunjavaju uslove za rad i zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja svoju radnu biografiju mogu poslati na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni za bliže informacije:

+381 60 33 13 666

Internet stranica :

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka. Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

KV Stolar - monter enterijera na jahtama i kruzerima   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola