Mesto rada: Surčin- Zemun

Opis poslova:

  • Obrada drveta, proizvodnja: nameštaja, građevinske stolarije, oplata, obloga i raznih upotrebnih predmeta

Uslovi rada su:

  • SSS
  • Prednost posedovanje vozačke dozvole B kategorije ali nije neophodan uslov
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum dve godine

Poslodavac nudi:

  • Zarada od 60.000-70.000,00 srazmerno radnom iskustvu
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme posle probnog rada od 2 meseca
  • Profesionalno usavršavanje

Napomena:

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Informacije na telefon poslodavca:

063 229060

Kontakt osoba: Robert

Prijave slati na e-mail:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

KV Stolar montažer   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Poljoprivreda i šumarstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola