Mesto rada: Austrija, Faak am See

Broj izvršilaca: vise izvršilaca

Opis poslova:

  • Rad u pripremi internacionalne kuhinje, roštilja i ribe

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • SSS (Ugostiteljska škola)
  • Posedovanje EU pasoša (za kuvara sa iskustvom i diplomom poslodavac obezbeđuje izradu radne dozvole)
  • Poznavanje osnova nemačkog jezika (minimum A2) je prednost
  • Kandidat ne sme biti osuđivan niti krivično gonjen
  • Poslodavac će vršiti proveru radnih sposobnosti kandidata

Nudi se:

  • Prijavljen radni odnos, do 30.09. (sezonski rad)
  • Zarada za kuvara je 1900 EUR/mesec (netto); pomoćni kuvar 1650 EUR/mesec
  • Poslodavac obezbeđuje smeštaj
  • Poslodavac obezbeđuje ručak i večeru za zaposlene
  • Radno vreme: 6 dana u nedelji, 8 sati dnevno
  • Poslodavac obezbeđuje bezbednost, zdravlje na radu i opremu

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon akreditovanog oglašivača: +381 60 33 13 666 (Viber).

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.

Gradovi
Austrija - Svi gradovi

Pozicije posla

Kuvar/pomoćni kuvar (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola