Lokacija rada: Beograd

Opis posla:

  • Priprema burgera i pomfrita
  • Priprema dezerta I drugih proizvoda sa menija
  • Spremanje redovnih porudžbina
  • Održavanje higijene kuhinje
  • Održavanje standarda kvaliteta za svake proizvode

Uslovi:

  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo od minimum godinu dana
  • Mogu konkurisati i osobe bez radnog iskustva
  • Poznavanje osnova rada u kuhinji

Očekujemo:

  • Visok nivo koncentracije
  • Pouzdanost i pozitivan stav
  • Spremnost za timski rad
  • Konstantan trud da se ispuni visok nivo kvaliteta usluge

Nudi se:

  • Stimulativna zarada
  • Ugovor o radu na određeno
  • Rad u dve smene
  • Obezbeđen trening i topli obrok
  • Popust od 50% na ceo asortiman van radnog vremena
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa zalaganjem
  • Naknada za noćni prevoz

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060 33 13 666

060 32 999 34

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Kuvari/ce   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola