Mesto rada: Budva – Crna Gora

Opis posla:

  • Spremanje mediteranske kuhinje, pasta, roštilj, riba

Uslovi:

  • SSS
  • Radno iskustvo na poslovima kuvara
  • Pedantnost
  • Izuzetna odgovornost, pouzdanost i organizovanost u radu
  • Ljubaznost, timski rad

Nudimo:

  • Obezbeđen smeštaj, radni papiri, prijava, 3 obroka
  • Jedan slobodan dan
  • Mesečna zarada po dogovoru sa poslodavcem
  • Rad u prijatnom i stimulativnom okruženju
  • Redovnu zaradu
  • Mogućnost celogodišnjeg rada, ne samo za sezonu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

hr@avalaresort.com

Telefon poslodavca:

+38269 203 468

ili +38269 494 226

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Kuvarica/r u hotelu   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola