za rad u industrijskom keteringu

Lokacija rada: Novi Sad (Industrijska zona sever)

Opis posla:

  • Priprema hrane prema normativima
  • Odgovoran za pripremu jelovnika
  • Odgovoran za organizaciju poslova pomoćnog osoblja
  • Odgovoran za tačnost popisa
  • Vrši prijem robe

Profil kandidata:

  • Kreativna osoba koja voli svoj posao
  • Neophodno je prethodno iskustvo u radu u kuhinji
  • Poželjno je iskustvo u radu u sličnim okolnostima tj. kuvanje na veliko
  • Poznavanje rada prema normativima
  • Poznavanje pripreme normativa
  • Sposobnost prepoznavanja kvaliteta robe prema izgledu, boji, mirisu, itd.
  • Potrebno je da voli promene i da ih se ne plaši
  • Potrebno je da bude proaktivan u smislu predlaganja novih jela i recepata
  • Higijena na visokom nivou

Uslovi rada:

  • Izrada sanitarne knjižice ili važeća sanitarna knjižica
  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo u pripremanju hrane za veliki broj ljudi (npr.menza, iskustvo u radu u vojsci i slično)

Poslodavac obezbeđuje:

  • Zarada od 40.000rsd pa naviše
  • Organizovan prevoz od strane poslodavca/ Plaćen putni trošak
  • Topli obrok
  • Radno vreme je u dve smene za pomoćne kuvare
  • Kuvari rade samo prvu smenu
  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji konkurišu svoje prijave (CV) mogu slati na email:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

+381601112935

+381112683486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Kuvar/ica - Pomoćni kuvar/ica   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola