Mesto rada: Novi Beograd

Opis posla:

  • Priprema, izrada i aranžiranje jela domaće kuhinje
  • Odabir namirnica za pripremu jela
  • Ocenjivanje kvaliteta namirnica i gotovog proizvoda
  • Organizacija poslova u kuhinji

Uslovi:

  • SSS – ugostiteljskog usmerenja
  • Obavezno radno iskustvo minimum 2 godine
  • Posedovanje naprednog poznavanje domaće kuhinje

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme
  • Plaćen probni rad
  • Tendencija stalnog zaposlenja
  • Osmočasovno radno vreme + bonusi za prekovrmeni rad
  • Stimulativna zarada + benefiti iz radnog odnosa
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja
  • Rad u prijatnom i profesionalnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

resursi@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni:

060 33 13 666

011 26 83 486

Adresa agencije:

Durmitorska 14, Beograd

Napomena: Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo tamo gde ispunjavaju uslove konkursa.

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Kuvar/ica   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 24 dana