Mesto rada: Šibenik, Hrvatska

Opis poslova:

  • Priprema internacionalne i mediteranske kuhinje
  • Sastavljanje menija restorana

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Radno iskustvo minimum 6 meseci do godinu dana na poslovima kuvara
  • SSS

Poslodavac o svom trošku obezbeđuje:

  • Neto zaradu od 1400 EUR
  • Izrada radne dozvole o trošku poslodavca
  • Ugovor o radu određeno
  • Smeštaj i hrana
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Oprema za rad

Kandidati koji ispunjavaju uslove za rad i zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja svoju radnu biografiju mogu poslati na e-mail adresu:

hr@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni za bliže informacije:

011 361 12 54

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka. Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Kuvari za Šibenik (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola