Opis posla:

  • Priprema i aranžiranje ribljih specijaliteta
  • Odabir namirnica i tehnologija za pripremu jela
  • Ocenjivanje kvaliteta namirnica i gotovog proizvoda
  • Organizacija poslova u kuhinji
  • Odgovornost održavanja higijenskih standarda
  • Koordinacija kuhinjskim i konobarskim osobljem

Uslovi:

  • SSS/VSS – ugostiteljskog usmerenja
  • Minimum 2 godine radnog iskustva
  • Posedovanje važećeg pasoša Republike Srbije
  • Prednost imaju kandidati sa EU pasošem ili ličnom kartom

Nudi se:

  • Ugovor o radu na određeno
  • Sezonski rad od 15.04. do 01.10.
  • Stimulativnu platu od 1200 do 1500eur
  • Visina zarade zavisi od znanja i iskustva kandidata
  • Obezbeđeni smeštaj i hrana
  • Bezbednost i zdravlje na radu

Kandidati koji žele ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove za rad svoje prijave – CV sa fotografijom mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd ili proslediti putem elektronske pošte.

E-mail adesa na koju se prosleđuju prijave je:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleledjivanje kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu .

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon 011/3611254 ili 064/1260055 (viber) u periodu od 9-16h, svakog radnog dana.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Kuvar u ribljem restoranu na Hvaru (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola